marți, 8 aprilie 2014

Publicat in Home, Proiecte, Proiecte in lucru, Stiri

Rezultate finale Concurs de Desen Rotary – „Pastele la romani”

Voteaza articol:
(0 voturi, medie: 0,00 din 5)
Se încarcă...
· 2.161 afisari

Va prezentam mai jos lista finala cu castigatorii premiilor oferite de Asociatia Clubul Rotary Valea Prahovei in cadrul Concursului de Desen cu tema „Pastele la romani”. Au fost acordate cate trei premii (Locul I, II si III) pentru fiecare din cele 6 scoli cu invatamant primar din localitatile Azuga, Busteni si Sinaia. Festivitatea de premiere va avea loc vineri 11 aprilie 2014, incepand cu ora 16.30, la Centrul Cultural „Aurel Stroe” din Busteni.

Locul I – Constantin Alexia

Clasa a III-a B la Liceul Teoretic în Azuga.

rotary

Locul I – Pietroi Bianca

Clasa I-a la Scoala Gimnaziala „Nestor Urechia” în Busteni.

rotary

Locul I – Gatej Miruna

Clasa pregatitoare la Şcoala Generală „Cezar Petrescu” în Busteni.

rotary

Locul I – Ene George
Clasa a IV-a la Scoala Gimnaziala „Regina Elisabeta” Poiana Tapului în Busteni.

rotary

Locul 1 – Negrescu Daniel
Clasa a IV-a B la Scoala „Principesa Maria” în Sinaia.

rotary

Locul I – Topliceanu Maria & Fratila Cristina
Clasa a IV-a A la Şcoala Gimnazială „George Enescu” în Sinaia.

rotary

Locul II – Andreea Geru
Clasa I-a la Liceul Teoretic în Azuga.

rotary

Locul II – Cotinghiu Daria Iuliana
Clasa pregatitoare B la Scoala Gimnaziala „Nestor Urechia” în Busteni.

rotary

Locul II – Bacioiu Silviu
Clasa I-a la Şcoala Generală „Cezar Petrescu” în Busteni.

rotary

Locul II – Burcea David
Clasa a IV-a la Scoala Gimnaziala „Regina Elisabeta” Poiana Tapului în Busteni.

rotary

Locul II – Apreutesei Alexia
Clasa pregatitoare A la Scoala „Principesa Maria” în Sinaia.

rotary

Locul II – Ivanica Nedelcu Giulia
Clasa a II-a la Şcoala Gimnazială „George Enescu” în Sinaia.

rotary

Locul III – Neagoie Ariadna
Clasa a III-a B la Liceul Teoretic în Azuga.

rotary

Locul III – Negutescu Andreea
Clasa a III-a B la Scoala Gimnaziala „Nestor Urechia” în Busteni.

rotary

Locul III – Carstoiu David
Clasa a II-a la Şcoala Generală „Cezar Petrescu” în Busteni.

rotary

Locul III – Varzari Vladut Alexandru
Clasa a II-a la Scoala Gimnaziala „Regina Elisabeta” Poiana Tapului în Busteni.

rotary

Locul III – Ene Amalia
Clasa a III-a B la Scoala „Principesa Maria” în Sinaia.

rotary

Locul III – Nicula Lucia
Clasa a IV-a A la Şcoala Gimnazială „George Enescu” în Sinaia.

rotary

 

Voteaza articol:
(0 voturi, medie: 0,00 din 5)
Se încarcă...
· 2.161 afisari
Publicitate
Targul National Imobiliar

Ce parere ai?