miercuri, 12 iunie 2013

Publicat in Home

Rezultate Concurs Desen Rotary 2013 – Tema „Valea Prahovei”

Voteaza articol:
(1 voturi, medie: 5,00 din 5)
Se încarcă...
· 3.189 afisari

Astăzi 12 iunie 2013, la Centrul Cultural „Aurel Stroe” – începând cu ora 16.00, va avea loc Festivitatea de Premiere a Câștigătorilor Concursului de Desen, organizat de Asociația „Clubul Rotary Valea Prahovei”. Concursul se afla la a VI-a ediție și este organizat pentru clasele I-IV din Sinaia, Bușteni și Azuga. Anul acesta tema concursului a fost „Valea Prahovei” … în filmulețul de mai jos puteți vedea toate lucrările premiate și numele micilor artiști 🙂

IMG_20130417_171006

IMG_20130417_170709

IMG_20130417_174451

Alături de membri rotarieni in data de 17 aprilie 2013, a participat la întâlnirea oficiala de evaluare și Daniel Radu Popescu – Guvernatorul în funcție al Districtului 2241 Rotary Romania Si Moldova.

IMG_20130417_185605

Dulama Vlad

Locul I
===========
Dulama Vlad
clasa a II-a B — la Școala Primară Azuga.

Mărgărit Silvu

Locul II
===========
Mărgărit Silvu
clasa a II-a A — la Școala Primară Azuga.

Colt Denis

Locul III
===========
Colt Denis
clasa I -a — la Școala Primară Azuga.

Protopopescu Bogdan

Locul I
===========
Protopopescu Bogdan
clasa a III-a A — la Scoala „Nestor Urechia”.

Enache Alecsia

Locul II
===========
Enache Alecsia
clasa a II-a A — la Scoala „Nestor Urechia”.

Teodora Petroi

Locul III
===========
Teodora Petroi
clasa a II-a A — la Scoala „Nestor Urechia”.

Garciu George

Locul I
===========
Garciu George
clasa a IV-a — la Şcoala Generală Cezar Petrescu.

Bradoschi Alin

Locul II
===========
Bradoschi Alin
clasa a III-a A — la Şcoala Generală Cezar Petrescu.

Manescu Darius

Locul III
===========
Manescu Darius
clasa a II-a — la Şcoala Generală Cezar Petrescu.

Burcea Davin

Locul I
===========
Burcea David
clasa a III-a — la Scoala „Regina Elisabeta” Poiana Tapului.

Nistorescu Aris

Locul II
===========
Nistorescu Aris
clasa a II-a — la Scoala „Regina Elisabeta” Poiana Tapului.

Sorica Alexandra

Locul III
===========
Sorica Alexandra
clasa a IV-a — la Scoala „Regina Elisabeta” Poiana Tapului.

Flostoiu Cristian

Locul I
===========
Flostoiu Cristian
clasa a III-a — la Scoala George Enescu.

Henta Daria

Locul II
===========
Henta Daria
clasa a III-a — la Scoala George Enescu.

Irimia Alexandra

Locul III
===========
Irimia Alexandra
clasa a II-a — la Scoala George Enescu.

Preda Cristian

Locul I
===========
Preda Cristian
clasa a I-a — la Scoala „Principesa Maria” Sinaia.

Pop Vlad

Locul II
===========
Pop Vlad
clasa a III-a — la Scoala „Principesa Maria” Sinaia.

Draguna Daria

Locul III
===========
Draguna Daria
clasa a III-a A — la Scoala „Principesa Maria” Sinaia.

 

Voteaza articol:
(1 voturi, medie: 5,00 din 5)
Se încarcă...
· 3.189 afisari
Publicitate
RAPORT DE ANALIZA Piata Imobiliara

Ce parere ai?